BLOG_#03

Planowanie kuchni.


Aranżacja.

 

Nie masz jeszcze projektu, ale już planujesz swoją nową kuchnie ? To świetnie, bo mamy dla Ciebie kilka cennych porad, jak to zrobić.


Przede wszystkim należy zastanowić się czego potrzebujesz od centrum mieszkania. Dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytania:

– Ilu jest mieszkańców  ?

– Czy wolisz przechowywać zapasy, czy raczej kupujesz na bieżąco ? Dla osób lubiących sprytne rozwiązania proponujemy rozwiązania Cargo, które pozwalają na dużo lepszą organizację.

– Jeśli lubisz przesiadywać w kuchni, lub chcesz by była to centralna część mieszkania warto zastanowić się nad poszerzeniem kuchni, zwłaszcza w starszym budownictwie. Posiadając większą przestrzeń można pokusić się o dodanie wyspy kuchennej, lub jej części. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne prowadzenie rozmów z gośćmi, lub resztą rodziny.Jeśli jesteś przed remontem kuchni/mieszkania, powinieneś dobrze rozplanować rozmieszczenie przyszłych mebli. Jest to o tyle ważne, że kluczowe jest rozmieszczenie odpływów wody oraz przyłączy elektrycznych. Powinieneś pamiętać, aby lodówka nie stała obok kaloryfera, aby zmywarka była blisko szafki ze zlewem.