Skromnie o nas.

Od kilku lat z sukcesem staramy się tworzyć wnętrza bogate w meble, które są dla nich stworzone. Na przestrzeni lat oraz popełnionych błędów, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów bogatsi o wiedzę, a także doświadczenie przekładając to na produkt dający cechy użytkowe, walory wizualne i trwałość o jakiej wspomina się z lat przed modą na konsumpcjonizm. Produkcja Waszych mebli odbywa się z dbałością o każdy detal. Bogaty park maszynowy zapewnia dokładność, powtarzalność, wysoką jakość oraz atrakcyjny czas realizacji. Jednakże maszyna jest tylko narzędziem i bez człowieka nie jest w stanie w pełni sama wyprodukować mebla. Dlatego nasi doświadczeni stolarze oraz ekipa monterska dba o wysoką jakość gotowego produktu.

Materiały na których pracujemy:
– Płyta laminowana renomowanych producentów Egger, Pfleiderer, Kronospan, Swiss Krono.

– Forniry naturalne, modyfikowane, wybarwiane.

– Drewno naturalne.

– Metaloplastyka

– Spieki kwarcowe, kamienie naturalne, etc.

– Tworzywa sztuczne Corian, HPL.

– Szkła, lustra i wiele innych 

Tak działamy.

W zależności od tego drogi kliencie czy potrzebujesz umeblować swój hotel, biuro. Na ogół, masz już projekt wykonany przez firmę architektoniczną. Natomiast jeśli nie masz niczego poza pomysłem w głowie i chciałbyś, abyśmy wspólnie przelali Twoją wizję w postaci wizualizacji komputerowej 3D, to nasz projektant jest do Twojej dyspozycji. Pomoże ci dobrać wszystko to co niezbędne, aby otrzymać gotowy produkt. Pomoże ci w dobraniu koloru płyty, struktury, rozwiązania otwierania (push to open, lub uchwyt), będziesz od początku do końca pod jego opieką do momentu uzyskania pełnej satysfakcji. 

Planowanie

- Projektowanie Twoich mebli, lub gotowy projekt od architekta.
- Bezpłatne pomiary oraz porady
- Bezpłatna wycena

Produkcja

Po zakończeniu procesu projektowania, następuje proces produkcji Twoich mebli. My zamawiamy wszystkie niezbędne materiały, a ty czekasz spokojnie aż my starannie je wyprodukujemy. Szacunkowy czas realizacji:
- Hotel i meble kontraktowe. Terminy ustalane indywidualnie.

Montaż

Umawiamy się na montaż mebli z odpowiednim wyprzedzeniem, tak abyś mógł się przygotować.

PROMEB to jakość dlatego na nasze meble udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

pROMEB

Jeszcze się wahasz ?

Zadzwoń lub napisz maila. Pamiętaj drogi kliencie, że mając dużo projektów w realizacji, czas oczekiwania na swoje meble może się wydłużyć. Nie zwlekaj i zarezerwuj termin już dziś !

Social Media